Stefanoviq shpall “fitoren” e Serbisë pas dështimit të Kosovës për t’u pranuar në INTERPOL

Nebojsha Stefanoviq, pas dështimit të Kosovës për t’u anëtarësuar në INTERPOL, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Twitter.

Ministri i punëve të brendshme, Nebojsha Stefanoviq, pas dështimit të Kosovës për t’u anëtarësuar në INTERPOL, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Twitter.

Nga Asambleja e Përgjithshme e INTERPOL’it, ku është i pranishëm ministri i brendshëm serb, ai ka publikuar një fotografi dhe ka shkruar një mbishkrim në të “Pobega” – “FITORE”. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48