Humb shumica në Kuvendin Komunal në Preshevë, largohet këshilltarja nga rradhët e APN-së (Foto-Dokument)

Humb shumica në Kuvendin Komunal në Preshevë, largohet këshillatrja nga rradhët e APN-së

Këshilltarja nga rradhët e APN-së znj.Fetanete Mehmedi i ka dërguar një shkresë drejtuar kryetarit të Kuvendit Komunal në Preshevë të cilin e ka njoftuar se nuk do të jetë më pjesë e pushtetit aktual dhe do të dali si këshilltare e pavarur./rtvaldi.com

Foto Dokument:


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48