• E mërkurë / Dec-11 12:57
  • Kontakt

Granit Xhaka me një urim të veçantë për nënën Lexo me shume

Nëna e dy futbollistëve të njohur Granit dhe Taulant Xhaka sot feston ditëlindjen...

Ajo ka marrë urime të shumta nga të afërmit e saj. Një urim të përzemërt në Instagram ia ka dedikuar edhe djali i saj i vogël. Futbollisti i njohur, Granit Xhaka ia ka uruar nënës së tij ditëlindjen me një fotografi ku shihet me të dy prindërit. Urimin Xhaka e ka shkruar në shqip, gjermanisht dhe anglisht.