Fansja e ‘çmendur’ e Ledrit, rrezikon jetën me këtë veprim

Ledri Vula është ndër artistët më të pëlqyer në estradë.

Këtë gjë e tregon publiku i pranishëm në çdo koncert të tij si dhe suksesi i këngëve që publikon.

Së fundi, reperi ka publikuar një video në të cilën ka filmuar një fanse të tij, e cila nga vetura bënte veprimin që habiti atë.

Ajo kishte dalë sipër veturës dhe po bënte lëvizje, të cilat i rrezikonin jetën asaj, pasi vetura ishte në lëvizje.

Reperi e publikoi videon në rrjete sociale, ndërsa raste ‘ekstreme’ ka ndarë edhe së fundi me fansat e tjerë, ku femrat gjatë koncertit i hedhin të brendshmet në skenë. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48