• E mërkurë / Dec-19 14:26
  • Kontakt
Lajmet Flash
  • Në buxhetin e vitit 2019, donacionet për Organizatat joqeveritare të jenë 8`000`000 dinarë
  • 2500 dinarë është shuma që do të paguani nga 1 janari për fëmijët me qëndrim ditor
  • Nesër më datë 18.12.2018 mbahet seanca e IX-të e Kuvendit Komunal
  • Kuvendi i Komunës së Preshevës ka nënshkruar Memorandum bashkpunimi me Kuvendin e Komunës së Ulqinit
  • Shërbimi i ofiqarisë në Preshevë i gatshëm për bashkatdhetarët
  • Përfaqësues të bizneseve lokale të komunës së Preshevës janë takuar me përfaqësuesin e Ambasadës Amerikane në Beograd
  • Kryetari i PDSH-së Ragmi Mustafa është takuar me sekretarin e dytë politik të Ambasadorit të SHBA-ve në Beograd z. Adam Schick
  • Kuvendi Komunal në Preshevë voton buxhetin për vitin 2019

Shërbimi i ofiqarisë në Preshevë i gatshëm për bashkatdhetarët

Festat e fundvitit dimë që sjellin dhe një fluks të madhë të mërgimtarëve në vendlindje, ku me arritjen e tyre dimë që kanë dhe punët e tyre...

Kuvendi Komunal në Preshevë voton buxhetin për vitin 2019 (Video)

Kuvendit Komunal i Komunës së Preshevës sot ka mbajtur seancën e IX-të me rradhë,seanc kjo e cila filloi nga ora 12:00

Përfaqësues të bizneseve lokale të komunës së Preshevës janë takuar me përfaqësuesin e Ambasadës Amerikane në Beograd

Përfaqësues të bizneseve lokale të komunës së Preshevës janë takuar me përfaqësuesin e Ambasadës Amerikane në Beograd

Lajmi i fundit/ Aksident në dalje të fshatit Rahovicë (Foto)

Aksident në dalje të fshatit Rahovicë

Lajmet e fundit


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48