“Në klasë kurrë nuk e kam ngrit dorën”, Ermal Mamaqi i lë koment epik Noizyt

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë.

Ai është goxha aktiv me këngë të reja dhe padyshim edhe me koncerte në trojet ku ka shqiptarë.

Në fotografinë e fundit, reperi shfaqet bashkë me shoqëri, por ka befasuar me mbishkrimin që i la fotos.

“Në klas Kurrë se kam ngrejt dorën”, ka shkruar ai në imazhin ku shihet me dorën lartë.

Komenti i Ermal Mamaqit të shkrinte së qeshuri, “ok, ulu 4”, i shkruan ai me shaka. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48