A do t’i ftojë fëmijët e Xenit në dasmë? Kjo është përgjigja epike e Arminës (Foto)

Blogerja shqiptare, Armina Mevlani ka qenë mjaft e komentuar këtë kohë.

Ajo para pak javësh u fejua me Shkëlzen Berishën në një ceremoni private me miqtë dhe familjarët, shkruan lajmi.net

Nuk ka dyshim se pas fejesës, ajo që iu intereson më shumë publikut është dasma edhe pse nuk dihet se kur do mbahet.

Megjithatë një gjë është e sigurtë se fëmijët e të dashurit të saj do jenë në dasmë dhe këtë sapo e tha publikisht blogerja.

“Kur të martohesh a do i ftosh fëmijët e Xenit në dasmë?, pyetet nga fansat në Instagram teksa nuk mungon as përgjigja e Arminës.

“Sigurisht, un me të vërtetë i dua ata”, që shihet se mes tyre ka marrëdhënie mjaft të mira. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48