Momenti i sikletshëm:Trump përshëndetet me Obamët, por jo me Klintonët

Momenti i sikletshëm:Trump përshëndetet me Obamët, por jo me Klintonët

Gjatë cermonisë mortore për ish-presidentin e SHBA-së, Geroge H.W Bush, për herë të parë pas vitit 2017, janë takuar sy me sy, presidenti aktual i SHBA-së, Donald Trump, dhe ish-presidenti Barak Obama.

Trump se bashku me gruan e tij Melania, janë përshëndetur me Barak Obamën dhe Michele Obamën, por nuk e kanë bërë të njejtën gjë edhe me ish-presidentin Bill Clinton dhe kandidaten për presidente në zgjedhjet e fundit presidenciale, Hillary Clinton.

I gjithë ky moment siç shihet në video, ka vënë në siklet të dy palët.

Raportet ndërmjet Donald Trump dhe Hillary Clinton janë acaruar jashtëzakonisht shumë gjatë fushatës së fundit presidenciale.

Fitorja e Trump në zgjedhjet e fundit presidenciale në SHBA, është kontestuar jashtëzakonisht shumë, pas dyshimeve për interferime të Rusisë në rezultatin zgjedhorWarning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48