Yllka Kuqi vazhdon me provokime, zbulon gjoksin para pasqyres

Yllka Kuqi vazhdon me provokime, zbulon gjoksin para pasqyres

Këngëtarja Yllka Kuqi kohët e fundit po vazhdon të merr vëmendje.

Ajo po shfaqet më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim herëve të kaluara.

Yllka, me veshjet e saj po paraqitet provokuese.

E të njëjtën gjë e ka bërë me imazhet e fundit.

Këngëtarja ka marrë poza para pasqyrës e pavarësisht kritikave që po i bëhen ajo vazhdon të këtë vetëbesim dhe nuk po i pengojnë të tregojë trupin e saj në super formë.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48