Larsa Pippen edhe njëherë tregon asetet e saj

Larsa Pippen edhe njëherë tregon asetet e saj

Larsa Pippen i ka vënë të pasmet në plan të parë derisa ajo po pushon në ishujt “Turks dhe Caicos” bashkë me Khloe dhe Kourtney Kardashian… derisa Kim ka qëndruar në shtëpinë e saj me të porsalindurin Pslam

Larsa Pippen është duke ia kaluar për mrekulli në ishujt “Turks dhe Caicos” me motrat Khloe dhe Kourtney Kardashian.

Por, bukuroshja ka treguar trupin e saj në bikine derisa ka shpërndarë foto për 1.7 përcjellësit e saj në Instagram duke treguar format e saj seksi.

Në të njëjtën kohë, shoqja e saj më e mirë Kim Kardashian ka qëndruar në shtëpinë e saj në Hidden Hills, në Kaliforni duke qëndruar me të porsalindurin në shtëpinë e saj, Psalm.