• E mërkurë / Nov-13 21:19
  • Kontakt

Nicki Minaj publikon prapaskenat e klipit të ri, e ‘nxehtë’ në bikini!

Nicki Minaj publikon prapaskenat e klipit të ri, e ‘nxehtë’ në bikini!

Reperja e famshme Nicki Minaj arrin që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes.

Përveç me projektet që publikon, Nicki është e komentuar edhe për dukej e saj dhe format ‘bombastike’ të cilat e bëjnë një nga femrat më atraktive në botë.

36 vjeçarja ditë më parë ka sjellur projektin e ri ‘Megatron’ në të cilin ka përfshirë skena tejet të ‘nxehta’,  e provokuese ajo erdhi edhe në disa imazhe nga prapaskenat e klipit të ri.