Njihuni me truprojën joshëse të kryeministrit Edi Rama

Në daljet e fundit të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama është vënë re prezenca e një vajzë super seksi që e shoqëron kudo.

Bëhet fjalë për një vajzë të quajtur Jola, e cila mësohet të jetë truproja e re e kryeministrit.

Së fundmi ajo është duke kaluar disa ditë pushimi në Turqi dhe nuk ka nguruar që të publikojë në rrjetet sociale foto nga vendi ku ndodhet.


Në foto truproja e kryeministrit ekspozon trupin seksi teksa shfaqet me bikini, shkruan iconstyle.

Jola është truproja e re e kryeministrit e, e cila përveç forcave të Gardës, do të shoqërojë Ramën në daljet e tij publike.