Oriola Marashi ‘ngacmon’ imagjinatën me një foto nga vaska

Oriola Marashi ‘ngacmon’ imagjinatën me një foto nga vaska

Oriola Marashi ka sjellur një tjetër imazh ‘përvëlues’ në orët e vona të mbrëmjes.

Këtë herë bukuroshja me linja ‘perfekte’ ka pozuar nga vaska derisa mban të veshur vetëm një robdishan.

Modelja e famshme shqiptare dukej joshëse në paraqitje si përherë duke ‘nxitur’ imagjinatën e gjinisë së kundërt.

Ndërkohë, Oriola është një nga modelet më aktive shqiptare me fotosesione të shumta dhe projekte të ndryshme në botën e modës.