Erdhi me grua në Kosovë, por Shkenda Dubova ia rrëmben zemrën aktorit turk

Erdhi me grua në Kosovë, por Shkenda Dubova ia rrëmben zemrën aktorit turk

Aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman i njohur si Çenari, dje së bashku me bashkëshorten e tij, modelen shqiptare, Almeda Abazin dhe djalin e tyre erdhën në vendin tonë.

Por Çenar në Kosovë ka pasur një takim të këndshëm. Atë me këngëtaren kosovare Shkenda Dubova.

Kjo e fundit ka shpërndarë një fotografi ku shihet së bashku me Çenarin ku shihen mjaftë të lumtur.