Këngëtaren shqiptare e fotografojnë nga prapa, kështu duket në veshjen e ngushtë

Baby G provokoi sërish në Instagram.

Baby G ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën dukej tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte veshur me një palë pantallona të shkurtër e të ngushtë si dhe me një bluzë që ia vuri në pah belin e sheshtë.

Atë e fotografuan nga prapa, ndërsa në veshjen e ngushtë theksoi të pasmet e formësuara.

“Ju lutem provoni sërish më vonë”, ka shkruar Baby G sipër asaj fotoje, ndërsa pranoi komente të panumërta nga fansat.

Për ndryshe, Baby G po punon intenzivisht për realizimin e projekteve të reja muzikore, të cilat pritet t’i lansojë së shpejti.