Pas ndarjes nga Mozzik, ky detaj zbulon si i ka raportet Loredana me Getinjon

Reperi Mozzik dhe tashmë ish-partnerja e tij Loredana e kanë konfirmuar ndarjen.


Mirëpo ajo duket se nuk i ka prishur raportet me familjarët e tij e kjo vihet re së fundmi nëpërmjet një detaji në Instagram.

Ishte Getinjo ai i cili ka hyrë ‘live’ nëpërmjet llogarisë së tij në Instagram aty ku ka komunikuar me ndjekësit e tij.

E në sy ka rënë komenti i Loredanës me të cilin ajo edhe ka treguar se ani pse është ndarë nga Mozzik, raportet me familjarët e tij i ka të mira.