Njihuni me Arta Elezajn kur ishte e re dhe pa operacione plastike: Ndryshime drastike

Arta Elezaj është emri i modeles që tentoi të bëhej edhe aktore, ka ndryshuar shumë sa i përket pamjes së saj fizike.

“Xhakarta” emri i të cilit u bë i njohur nga seriali “O sa mirë”, është e përfolur shumë për jetën e saj super luksoze.

Ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private, ku thuhet se ajo ka lidhje dashurie me njërin nga biznesmenët më të pasur në Kosovë.

Së fundmi Rtv Aldi i ka gjetur disa fotografi në të cilat ajo duket shumë shumë ndryshe nga ajo që është sot. Në fytyrë duket shumë ndryshe, ndërsa sipas fotografive një gjë që  ka mbetur e njejtë janë këmbët e saja.

Ndryshe ajo vazhdimisht publikon fotografi shumë provokuese.