Ronaldo – Neymar, lajm fantastik për tifozët e Real Madridit

“Marca” shkruan se sulmuesi i Paris Saint-Germain pas duelit me “Los Blancos” në Ligën e Kampionëve ka marrë garanci për kalimin në Santiago Bernabeu.

Neymar është i bindur se e ardhmja e tij do të jetë në Real Madrid.

E përditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se sulmuesi i Paris Saint-Germain pas duelit me “Los Blancos” në Ligën e Kampionëve ka marrë garanci për kalimin në Santiago Bernabeu.

Për më tepër, ai nuk është i papërshtatshëm në formacion me Cristiano Ronaldon.

Madje, Neymar dhe Ronaldo biseduan në fushë pas përfundimit të ndeshjes duke zgjuar edhe më tepër spekulimet rreth transferimit të brazilianit në Real Madrid.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48