Arbenita shfaqet ‘përvëluese’ në të kuqe

Arbenita Ismajli është një femër e bukur me forma të shkëlqyera të trupit, prandaj jo kotë konsiderohet si një prej femrave më seksi shqiptare.

Partnerja e reperit Fero, nuk heziton që vazhdimisht t’i tregoj asetet e saj në fotosesione të ndryshme.

Edhe në një fotografi që solli së fundi, bukuroshja zeshkane u shfaq në një kostum në të kuqe, të kombinuar me një çantë “Gucci”

Duke theksuar gjoksin seksi, grim të lehtë, Arbenita dukej në super formë.

Kujtojmë që Arbenita gjatë kësaj kohe po qëndron në Londër, larg familjes dhe të dashurit.