Maluma lanson bashëpunimin “Aloha”

Maluma lanson bashëpunimin “Aloha”

Ylli latin, Maluma, vazhdon të jetë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat marrin miliona klikime.

Ai ka publikuar edhe një këngë të re me titull “Aloha”, e cila për më pak se 24 orë është shikuar mbi dy milionë herë në YouTube.

Kënga në fjalë vjen në bashkëpun me Beéle, Rauw Alejandro, Darell, Dj Luian dhe Mambo Kingz.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re të Malumës që vjen bashkë me videoklip dhe sjell plot ritëm.