Sofia i bashkohet babait Lionel Richie me pushime luksoze në Greqi

Sofia i bashkohet babait Lionel Richie me pushime luksoze në Greqi

Sofia Richie është bashkuar me vëllezërit e motrat e saj Nicole dhe Miles në një largim luksoz grek së bashku me babanë e tyre të hit-krijuesit, Lionel.

Modelja Sofia, 22 vjeç, ka shpërndarë një seri fotografish të festave të tyre në Instagram, duke përfshirë edhe një prej tyre duke pozuar në hyrjen e një kishe të vjetër e veshur me bikini të vogla, shrkuan Daily Mail.

Familja e famshme – të cilave u është bashkuar edhe shoku i vjetër i Sofjes, Tess Kemper – duket se ka zbarkuar në Greqi të Dielën dhe ka kaluar javën duke mbuluar rrezet e diellit, duke shijuar vakte të shijshme dhe duke fishkur rreth ujërave të kristalta në anije.

Duke etiketuar postimet në Paos dhe Santorini, Sofia ka mbajtur 6.7 milion ndjekësit e saj në Instagram të azhurnuar me marifetet e familjes së saj.

Të martën, bukuroshja bjonde veshi një fustan të bukur me model ndërsa eksploronte Paos me motrën e saj Nicole, 39 – e cila dukej po aq elegante në një fustan të thurur me grep.

Lionel, 72 vjeç, kënaqej duke luajtur turist, duke pozuar përpara një dyqani dhuratash i veshur me një kapelë kovë xhins dhe maskë fytyre në përputhje me protokollin pandemik.

Sofia gjithashtu postoi shumë fotografi të kuzhinës grekë që të jepte ujë bashkë me foto dhe video të bukura të ditëve të kaluara në oqean.