• E mërkurë / Jul-24 10:34
  • Kontakt

Gold Ag ka dy befasi për fansat…

Reperi nga Presheva, Gold Ag është shumë aktiv në skenën muzikore.

Ai deri më tani ka publikuar këngë dhe hite mjaft të pëlqyera e që siç duket ka edhe surpriza të tjera, shkruan lajmi net.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram, Gold Ag thotë se ka edhe dy surpriza për fansat e tij. “Sonte 2 surpriza”, ka shkruar ai.

“Ma e mira”, është kënga e fundit e publikuar nga Goldi në duet me Danin e që tani presim se çfarë do sjell.