Gold Ag ka dy befasi për fansat…

Reperi nga Presheva, Gold Ag është shumë aktiv në skenën muzikore.

Ai deri më tani ka publikuar këngë dhe hite mjaft të pëlqyera e që siç duket ka edhe surpriza të tjera, shkruan lajmi net.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram, Gold Ag thotë se ka edhe dy surpriza për fansat e tij. “Sonte 2 surpriza”, ka shkruar ai.

“Ma e mira”, është kënga e fundit e publikuar nga Goldi në duet me Danin e që tani presim se çfarë do sjell.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48