Kim tregon se ishte tërësisht e zhveshur kur bisedoi me Donald Trump

Kim Kardashian së fundmi ishte pjesë e një interviste televizive.

Ajo ishte pjesë e show-t të njohur “The late show” me Jimmy Fallon ku ka folur rreth ngjarjeve të fundit, shkruan lajmi net.

Ajo po ashtu ka treguar takimin me Donald Trump për të liruar nga burgu, Alice Marie Johnson gjatë vizitës së saj në Shtëpinë e Bardhë, ajo zbulon nëse e mbështet Trumpin, atë që Kanye mendon për të dhe nëse luftojnë apo jo për të.

Në një moment modelja 37 vjeçare tregon se ishte tërësisht e zhveshur kur e kishte telefonuar, Presidenti i SHBA-së Donald Trump.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48