Regjistrimi i fundit i Drake: Thyen këtë rekord me projekte muzikore

Regjistrimi i fundit i Drake: Thyen këtë rekord me projekte muzikore

Tani, ‘Universal Music Group’ ka njoftuar se Drake është artisti i parë i cili ka transmetuar këngët e tij në 50 miliardë rryma, shkruan engadget.

Sipas Billboard, Drake po i afrohet rekordit të Taylor Swift për të shënuar tabelën e Artistit të 100.

Me një karrierë që është ngritur së bashku me shpërndarjen e muzikës dixhitale, nuk është një tronditje për të parë këtë emër kanadez në krye të çdo rekordi, por ne pyesim veten se kush do të jetë artisti i ardhshëm për të goditur shenjën dhe sa larg do të shkojë.

Natyrisht, kjo mund të varet nëse Pusha-T vazhdon të gërmoj, dhe nëse Drake mund të mbajë mbretërimin herë pas here.

“In my feelings”, është kënga e fundit e Drake me të cilën ka bërë bujë anembanë botës.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48