Kënga e re nga Almeda Abazi po vjen, nis xhirimet

Aktorja dhe prezantuesja shqiptare, Almeda Abazi ia ka shtuar vetes edhe një profesion.

Ajo së fundmi është duke e sfiduar veten edhe në muzikë e cila ka paralajmëruar diçka të re.

Ditë më parë Almeda befasoi të gjithë gjersa ka ndarë me fansat një imazh me DJ-në turk, Burak Yeter që treguan se po sjellin projekt të ri muzikor.

Ndërkaq, para pak çastesh është bashkëshorti i Almedës, Tolga i cili ka ndarë një imazh nga xhirimet e Almedës.

“Almeda-Alabama dhe Burak Yeter, së shpejti”, është mbishkrimi i imazhit.

Presim se çfarë do na sjell bukuroshja shqiptare…


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48