Stresi dhe Keisi zyrtarisht të martuar!

Emrat e tyre janë diskutuar mjaft në media.

Një kohë të gjatë e mbajtën të fshehtë lidhjen e më pas Stresi doli publikisht për të folur rreth dashurisë së tij të jetës.

Pak nga ceremonia private e fejesës vendosën që ta ndajnë poashtu me ndjekësit por për Stresin dhe Keisin mediat shpesh kanë aluduar në ndarje.

Dyshja nuk janë ndarë madje janë të martuar dhe këtë e kanë mbajtur të fshehtë. Keisi tashmë mbanë mbiemrin Lushaj dhe e zbuloi vetë nëpërmjet një postimi në Instastory.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48