• E mërkurë / Apr-01 04:35
  • Kontakt

Noizy jep lajmin e shumëpritur për fansat

Noizy është një nga reperët më të suksesshëm të estradës shqiptare.

Reperi që nga fillimi i këtij viti ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Përmes një njoftimi në rrjete sociale, ai zbuloi që sot do të publikojë këngën e tij më të re dhe do të jetë bashkëpunim.