Khabib bën postim befasues për McGregorin (Foto)

Khabib Nurmagomedov ka reaguar edhe një herë pas fitores ndaj Conor McGregorit.

Rusi i ka dërguar një mesazh të tërthortë irlandezit, duke i thënë se ai duhet të ndalet tani.

“Mbi fraternitetin, megjithëse tani ngadalësoni, dhe kjo tashmë për ju është e pakëndshme. Të kam thënë, se me 6 tetor, do t’i tregoj të gjitha, apo ti ke dashur të humbasësh atje? U kërkoj falje të gjithëve”, ka shkruar Khabib në Twitter.

Mesa duket, rusi kërkon që të ketë një ripërballje, e që këtë po e kërkon edhe McGregor.