• E mërkurë / Apr-01 04:42
  • Kontakt

20 vite më parë, kështu dukej Bleona në kopertinën e albumit të saj të parë

Bleona Qereti është ndër artistet më të komentuara shqiptare.

Këngëtarja njihet për bukurinë natyrale dhe linjat perfekte që posedon.

Së fundi, ajo ka hapur arkiva e fotografive, ku nxori imazhe të shkrepura plot 20 vite më parë.

Këngëtarja publikoi një imazh të kopertinës të albumit të saj të parë, ku shihet e veshur me një fustan të bardhë.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Bleona është “Monster”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.