‘Më ke munguar shumë’, Era Istrefi takohet me këtë person të zemrës…

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi momentalisht gjendet në Amsterdam.

Kjo ngase artistja solli pamje në rrjetet më të frekuentuara sociale teksa po bënte një tatuazh

E më pas Era tregon se është takuar me motrën e saj, Nitën të cilat shfaqen tejet të mahnitshme. “Më ke munguar shumë, faleminderit për lulet Nitaaa”, ka shkruar ajo.

Theksojmë se Nora, Nita dhe Era janë tri motrat e famshme të estradës që komentohen shumë shpesh në media.

Këngëtarja 26 vjeçare para pak ditësh dha lajmin e gëzueshëm për fansat ku tregoi se po vjen në bashkëpunim me artistin francez, Willy William.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48