Reagon Faton Shoshi për kërcënimet ndaj Ledrit: Nuk ka birë nane…

Reperi, Ledri Vula mbrëmë ka performuar në Munchen të Gjermanisë.

Sipas burimeve të afërta me lajmi.net thuhej se Ledri u kërcënua nga anëtari i grupit BabaStars, Agon Amiga për shkak të deklaratave të fundit, shkruan lajmi.net

Lajmi.net ka kontaktuar menaxherin e Ledrit, Faton Shoshin i cili hodhi poshtë të gjitha spekulimet rreth kësaj ngjarje.

“Ledri nuk ka qenë i kërcënum nga askush, rren është kjo, ai ka performuar në Munchen dhe ka shku shumë mirë”, tha ai për lajmi.net

“Nuk kemi kurrfarë raporte me ta, rren është kjo, kush guxon me ndal Ledrin me knu, nuk ka bir nane”, përfundon Shoshi.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48