Mihrije Braha zbulon sekretin familjar, për dy vëllezërit e Naimit

Mihrije Braha është njëra ndër këngëtaret e cila i ka rezistuar kohës.


Këngëtarja Mihrije Braha së fundmi në emisionin ‘Mirage’ ka folur rreth karrierës së saj muzikore dhe jetës private, shkruan lajmi.net.

Si rrallë herë ajo i ka zbuluar disa të pathëna për veten, ndërsa edhe një sekret familjar që ka të bëjë me dy vëllezërit e burrit të saj, Naim Abazit.

Të gjitha këto mund t’i ndiqni në intervistën që ju sjellim në vazhdim


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48