Ashtu siç paralajmëruan, Afrona e Blero ikin nga Kosova

Ka disa javë që modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika kishte paralajmëruar të gjithë fansat e saj se për festat e fundvitit...

Ka disa javë që modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika kishte paralajmëruar të gjithë fansat e saj se për festat e fundvitit ajo dhe i fejuari i saj Blero do të udhëtojnë për në Amerikë.

Çifti simpatik tashmë veçse kanë shkruar në New York ndihen të relaksuar dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta nga udhëtimi i tyre, transmeton Gazeta Express.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Afrona përmes disa imazheve të shumta që ka publikuar në llogarinë e saj në Instastory.