Lajm i mirë nga Dafina, të enjten performon në Prishtinë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri ka kohë që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri ka kohë që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku edhe po punon shumë për të depërtuar në tregun ndërkombëtar.

Mirëpo, Dafina ka vendosur që të rikthehet në skenës muzikore shqiptare dhe këtë të enjte do të performojë bashkë me DJ Geek në një nga klubet më të mëdha të kryeqytetit. 

Ndryshe, kujtojmë se “Told Ya” është kënga e fundit nga Dafina e publikuar dy muaj më parë.