Formacionet e mundshme: Roma – Real Madrid

Roma dhe Real Madrid do të përballen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Roma dhe Real Madrid do të përballen në ‘Olimpico’ nga ora 21:00.

Të dy skuadrat kanë publikuar listat e lojtarëve të ftuar, ku madrilenët kanë disa mungesa kyçe në formacion.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave:

Roma (4-2-3-1): Olsen; Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov; Nzonzi, Cristante; Under, Zaniolo, El Shaarawy; Dzeko.

Real Madrid (4-2-3-1): Courtois; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Modric; Bale, Isco, Asensio; Benzema.

Roma dhe Reali kanë nga nëntë pikë, CSKA katër pikë, ndërsa Plzen vetëm një pikë. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48