Mbahet tryezë për lëvizjen e lirë dhe raportet Kosovë – BE

Sot në ndërtesën e Kuvendit të Republikës së Kosovës, mbahet tryeza “Raporti i Republikës së Kosovës me Bashkimin Evropian – Lëvizja e lirë...

Sot në ndërtesën e Kuvendit të Republikës së Kosovës, mbahet tryeza “Raporti i Republikës së Kosovës me Bashkimin Evropian – Lëvizja e lirë, Reformat, MSA”.

Tryeza organizohet nga deputetët anëtarë të Komisionit parlamentar për integrime, Fatmire Kollçaku nga Lëvizja Vetëvendosje dhe Armend Zemaj nga LDK.

Tryeza mbahet në ndërtesën e Kuvendit të Republikës së Kosovës, salla C-405, ora 12:00. 


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48