U akuzua për vjedhje të idesë në klipet “Shqipe” dhe “Pow Pow”, flet Tayna

U akuzua për vjedhje të idesë në klipet “Shqipe” dhe “Pow Pow”, flet Tayna

Tayna në intervistën e saj dhënë për “Mirage”, ka folur për rrugën e vështirë për të arritur këtu ku është tani.

Ajo ndër të tjera, zbuloi edhe se çfarë po përgatit për këtë vit, në të cilin sapo kemi hyrë.

Klipet e saj “Shqipe” dhe “Pow Pow”, rezultuan shumë të suksesshme, por rep-artistja ishte akuzuar për vjedhje të idesë.

Në “Mirage”, ajo ka sqaruar se si qëndron e vërteta rreth këtyre dy klipeve, e që mund ta kuptoni duke klikuar në videon e mësposhtme.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48