Këtë gjë po e thërret ‘kokainë’ Mozzik-u

Reperi Mozzik ka thënë se muzika është kokaina e tij.

Mozzik e ka dëshmuar shpeshherë se është i dashuruar pas muzikës por kësaj here i ka vënë ‘vulën’.

Nëpërmjet publikimit të një fotografie në ‘Instastory’, reperi nga Ferizaji ka bërë të ditur se aq shumë është i lidhur pas muzikës sa e konsideron si kokainën e tij.

“Muzika është kokaina ime”, ka shkruar ai në një fotografi, derisa e ka ilustruar me një fotografi, duke e nuhatur mikrofonin. Kujtojmë se së fundi ai dhe partnerja e tij Loredana Zefi janë bërë prindër për herë të parë dhe vajza Hana ua ka ndryshuar jetën.

“Romeo & Juliet” titullohet projekti i tyre i fundit i cili deri tani ka arritur t’i grumbulloi rreth 21 milionë në kanalin zyrtar në Youtube.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48