Gold AG publikon këngën “Suhareka”

Gold AG e ka publikon këngën e tij më të re.

Reperi Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kësaj radhe ai ka vendosur t’i këndojë qytetit të Suharekës dhe pikërisht kështu e ka titulluar edhe këngën.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka bërë vetë reperi ndërsa me orkestrim është marrë  Alban Furtuna.

Theksojmë se kënga vjen e realizuar edhe me videoklip të veçantë. Ndryshe gjatë këtij muaji ai do të publikojë edhe disa këngë të tjera të cilat veçse i ka paralajmëruar.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48