Kida bën ndryshimin drastik në dukje, kjo është pamja e saj e re (Foto)

Kida bën ndryshimin drastik në dukje, kjo është pamja e saj e re (Foto)

Kida është një prej fytyrave publike që nu kheziton të bën ndryshme në dukjen e saj.

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shpesh herë ka ardhur me ndryshime drastike në pamje sidomos me flokët, shkruan Indeksonline.Kida kësaj radhe ma bërë flokët me ngjyrë rozë të lehtë e që këtë vit janë shumë trendi, nuk dihet nëse ky ndryshime është bërë për ndonjë videoklip të ri por që asaj po i rrinë për mrekulli.

Ndryshe, Kida ka kohë që nuk ka sjellur një projekt të ri por që ka paralajmëruar që kënga e re e saj do të vijë së shpejti.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48