Dua Lipa viziton Shqipërinë së shpejti?

Dua Lipa viziton Shqipërinë së shpejti?

Dua Lipa është mjaft e lidhur me vendlindjen e saj, Kosovën.

Por, duket se shumë shpejt bukuroshja do të vizitojë edhe mëmëdheun, Shqipërinë.

Këngëtarja e shumë hiteve do të qëndrojë në Shqipëri së shpejti, së paku kështu ka konfirmuar Isaac, i dashuri i këngëtares nga Prishtina.

Ai në pyetje-përgjigjet me fansat në Instagram ka konfirmuar se do të vizitojë shpejt Shqpërinë e ai asnjëherë nuk udhëton p

“Kam vizituar Shqipërinë dy herë. Së shpejti tri”, u shpreh ai në Instagram.

Isaac dhe Dua janë në lidhje tash e sa kohë dhe janë të lumtur me njëri-tjetrin.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48