Nga prapaskena e klipit “Hajde”, Enca shfaqet ‘përvëluese’ në këto foto

Enca Haxhia ka publikuar imazhe të reja nga prapaskenat e klipit të fundit.

Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjetet sociale, të cilat i ka shkëputur gjatë xhirimeve për këngën e re, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, në këto fotografi kishte vënë në plan të parë të pasmet, në fustanin transparent.

“Gëzuar për jetën e mirë ???????? Kemi vetem nje jete ndaj jetojeni cdo dite dhe bejeni cdogje me zemer ???? + Degjo “Hajde” per nje eksperiencë të  plotë????????????”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, “Hajde” titullohet projekti i fundit nga Enca Haxhia, të cilin e solli në duet me Muharrem Ahmetin.