Bukuroshja ruse në super formë, nga Nju Jorku vjen me një pozë

Bukuroshja ruse në super formë, nga Nju Jorku vjen me një pozë

Modelja e famshme ruse nuk e ka ndërmend të ndalet së provokuari.

Anastasia Ktivko edhe njëherë ka nxjerrë në pah linjat e trupit të saj.

Linjat e fizikut të saj padyshim që janë kaq perfekte, dhe jo rastësisht njihet si njëra ndër rivalet më të mëdha të Kim Kardashian.