• E mërkurë / Jan-29 02:30
  • Kontakt

Ka gjoks të madh por cilësohet si femra më hot në botë

Ka gjoks të madh por cilësohet si femra më hot në botë

Ajo ka arritur të fitojë famë të madhe në saje të formave trupore sensacionale duke u bërë një super-yll.

Në një set të ri fotografik, 39-vjeçarja shfaqet joshëse dhe mjaft provokuese në një palë bikini në formë të zebrës dhe të bardha. Ajo ka vënë në pah format e kolme trupore, e cila së fundmi është dobësuar për shkak të të dashurit të saj.

Ajo është njëra prej bukurosheve, që famën e mori gjatë viteve 90-ta. Sot është shëndoshur shumë, pasi e ka lënë veten pas dore, por vetëm tre vite më parë ajo është cilësuar nga shkencëtarët si femra me trupin me të bukur në botë.

Kelly, e cila ka qenë e fejuar katër herë dhe ka pasur një varg romancash të profilit të lartë, zbuloi se nuk është ‘shokë me asnjërin prej ish-ave’, ku përfshihen edhe aktorët e Hollivudit Jason Statham dhe Billy Zane.


Modelja britanike, e cila aktualisht është e dashuruar me të dashurin Jeremy Parisi, 34 vjeç, thotë se tashmë nuk i intereson asgjë nga e kaluara, pasi po e shijon jetën mjaftueshëm.

Kujtojmë që Brook ishte shpallur femra më e bukur në botë, sipas shkencëtarëve edhe pse shumë dikur e quanin trashaluqe.