Sot është super femër, shikojeni si dukej Arbenita vite më parë

Arbenita Ismajli ka marrë famë të madhe që prej lidhjes me Feron.

Arbenita është modele shumë e sukseshme, që jeton dhe vepron jashtë trojeve shqiptare, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka hapur arkivat, duke publikuar foto të shkrepura shumë vite më parë, e ku vërehej qartë se është ajo pasi nuk ka ndryshuar shumë.

Për ndryshe, Arbenita së fundi ka qenë pjesë e klipit të ri të Feros me titull “Ride or Die”, ku erdhi tejet e ‘nxehtë’.