• E mërkurë / May-27 07:22
  • Kontakt

Oriola sfilon në bikine, superseksi

Modelja shqiptare Oriola Marashi është dukur tepër seksi gjatë një sfilimi në bikine

Është hera e parë që ajo sfilon në një pistë mode në bikine dhe tama është dukur si një divë e vërtetë në skenë.

Oriola ka sfiluar për një kompani të huaj të bikineve, derisa është dukur seksi në bikine ngjyrë rozë dhe të bardha të kombinuara me qëndisje ari