Real Madrid 7:1 La Coruna, notat e lojtarëve

Real Madrid ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen kundër Deportivo La Coruna.

Skuadra e Zidane fitoi 7-1 në ndeshjen e xhiros së 20-të të La Ligas.

Golat për madrilenët i shënuan, nga dy Nacho, Bale dhe Ronaldo dhe një Luka Modric.

Golin e vetëm për Deportivon e shënoi Adrian Lopez.

Notat e lojtarëve për paraqitje në këtë ndeshje i gjeni në fotografinë e mëposhtme.


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/genstilc/domains/rtvaldi.com/public_html/footer.php on line 48