• E mërkurë / Nov-13 20:48
  • Kontakt

Dafina Zeqiri me poza provokuese pranë pishinës e veshur në bikini

Dafina Zeqiri me poza provokuese pranë pishinës e veshur në bikini

Temperaturat tashmë janë rritur dhe së bashku me to edhe bukuroshes shqiptare kanë nisur të ekspozojnë hiret e tyre.

Tash e disa ditë jemi edhe zyrtarisht në stinën verore dhe të famshmet tona gjithnjë e më tepër po sjellin imazhe të nxehta në Instagram.

E një prej bukurosheve që është mjaft aktive në rrjetet sociale është edhe Dafina Zeqiri, e cila po sjell foto e video të ndryshme.

Disa prej tyre bukuroshja i ka publikuar para ndjekësve të saj, teksa shihet duke marrë poza joshëse në pishinë.

Ajo shihet e veshur vetëm në bikini dhe krahas imazheve ka shkruar se “shpresoj se të gjithë po kemi pushime të këndshme”.

Ndryshe, zeshkania është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim.