Enca ‘shpërthyese’, provokon fansat me pamje nga pishina

Enca ‘shpërthyese’, provokon fansat me pamje nga pishina

Enca Haxhia është një këngëtare mjaft e përfolur në mediat rozë, kjo për shkak të muzikës së saj dhe paraqitjeve publike gjithnjë ‘të zjarrta’.

E së fundmi këngëtarja ka publikuar një fotografi nga pishina duke vënë gjoksin në planë të parë, një provokim i lehtë nga këngëtarja për ndjekësit e saj tëshumtë në Instagram.