Një nënë ‘seksi’ si Tuna

Tuna ka lënë të shtangur të gjithë me foton e fundit.

Tuna po vazhdon të sjell imazhe më atraktive se kurrë më parë, ajo këtë herë ka ekspozuar të pasmet, shkruan lajmi.net.

Diva e estradës është duke i shijuar pushimet në bregdetin turk dhe minuta më parë la publikuar një fotografi ku në plan të parë vë të pasmet dhe një pjesë të gjoksit.

Sa i përket jetës profesionale, Tuna aktualisht po shijon suksesin e albumit “Fortuna”.